top of page

Çatı & Dere & Oluk İzolasyonu

dere-ctp-kaplama.jpg
ctp-dere-izolasyonu.jpg
dere-izolasyon.jpg

FIBERCO olarak çatılarınızdaki su olukları, gizli dere ve yağmur suyu taşıma sistemlerinin izolasyonlarını %100 başarı oranıyla Camelyaf Takviyeli Polyester Kaplama ile gerçekleştiriyoruz.

 

Çatı yağmur oluklarının izolasyonunu yüksek dayanımlı özelliğini uzun yıllar sürdürebilen Polyester ile kaplayarak su izolasyonunda kesin çözüm sunmaktayız.

 

Alanında tek izolasyon malzemesi olarak göz dolduran CTP Polyester kaplama, manuel olarak kaplandığından, sprey uygulamaları, bitümlü kaplamalar ve sürme izolasyon malzemelerine göre daha sağlamdır.

Diğer izolasyon çeşitleri gibi çürüme, paslanma, güneş ışınları dolayısı ile özelliğini kaybetme gibi eksikleri yoktur. Soğuk hava akımlarına karşı çok dayanıklıdır.

CTP Kaplamanın en büyük özelliği, polyesterin girmiş olduğunu reaksiyon ile sıvı halden katı hale dönüşmesidir. Reaksiyon bir kere gerçekleşir ve geriye dönüşümü yoktur. CTP Polyester Kaplama; binalarda çatı olukları, su giderleri, galvaniz yüzeylerde tam yalıtım sağlamakta uzun yıllar özelliğini sürdürebilen sağlam yüzeyler oluşturmaktadır.

Günümüzdeki teknik gelişmeler sayesinde mükemmel bir seviyeye ulaşan CTP Camelyaf Takviyeli Polyester Kompozit ile yapılan izolasyonlar içinde bulunduğumuz mekanların dış etkenlerden korunmasını uzun yıllar sağlar.

 

Diğer izolasyon çeşitlerine göre CTP Polyester İzolasyonu daha dayanıklıdır. Çatlama yapmaz.

Yağmur Oluğu İzolasyonu uzun ömürlü olması ve çevresel koşullara karşı direncinden ötürü çok tercih edilmektedir. Ayrıca inşaat sektörünün daha birçok alanında Yağmur Oluğu İzolasyonu  Polyester izolasyon uygulamaları yapılmaktadır. 

 

Reçine, cam elyaf ve jelkot kullanırken de kaplamaya bakılarak karar verilmelidir. Ayrıca ahşap metallere de bu işlem uygulanabilir.

bottom of page