top of page

Polyester Kalıp İmalatı

spider-man-fiber-ctp-model-heykel-3d-rek
dinozor-fiber-ctp-model-heykel-3d-reklam
at-model-ctp-fiberglass-reklan-dekor
ay-modeli-ctp
dinozor-fiber-ctp-model-heykel-3d-reklam
mürekkep-balığı-fiber-ctp-model-heykel-3
polyester_fiber_küre
ahtapot-fiber-ctp-model-heykel-3d-reklam
asad (84).JPG

FIBERCO Özel Polyester Kalıp tasarımı ve imalatıyla da müşterilerine hizmet vermektedir. Her türlü heykel model, biblo, silikon kalıp, CTP kalıp, fiber kalıp ve model çalışmaları yapmaktayız. 

Bu bazen okullarda ya da bilim merkezlerinde gösterebileceğiniz birebir hazırlanmış  'AY MODELİ' olabilir, bazen dekoratif amaçlı kullanılabilecek bir 'UNICORN MODELİ' olabilir, bazen bilimsel çalışmalarda kullanılacak bir prototip modeli, ya da Wonderland Euroasia da olduğu gibi karşımıza bir 'DİNOZOR MODELİ' olarak çıkabilir. 

Polyester kalıp imalatı aynı zamanda çoğaltmak  istediğiniz bir parçayı ucuz ve son derece sağlam bir şekilde polyesterden kalıp yaparak elde etmektir. Polyester kalıplar uzun ömürlüdür, içerisine  (çimento, alçı, poliüretan, mermerit ve polyester) gibi ürünler dökülerek çoğaltma işlemini gerçekleştirilebilir. Polyester kalıplardan ortalama 500 ila 1000 adet ürün alabilirsiniz.

 

Yurtiçi ve yurtdışı onlarca üst düzey projelerde yakaladığımız başarılarımız çözüm ortaklığı yaptığımız firmaların referanslarıyla tescillenmiştir. 

İstanbul ve Ankara illeri başta olmak üzere tüm Türkiye ve yurtdışı ülkelere hizmet vermekteyiz. 


Siz sadece hayal edin, gerçek model haline dönüştürme işini biz yapalım. 

bottom of page