top of page

CTP İzolasyon

CTP izolasyon.jpg
CTP Kaplama.jpg

Projelerinizdeki ihtiyacınıza göre CTP Kaplama çalışmalarımız ile tam sızdırmazlık sağlayarak her türlü yalıtım problemlerinizi çözmekteyiz. 

CTP İzolasyon nedir ?

 

Ctp İzolasyon Cam Elyaf Takviyeli Polyester kelimelerinin kısaltmasıdır.

 

Ctp kaplamalar genellikle su izolasyonu sağlanamayan yerlerde, önüne geçilemeyen su sızıntılarının (Teras izolasyonu, Su deposu tamiri, WC ve duş gibi ıslak hacimler, havuz izolasyonu ve bunun gibi) giderilmesinde sıklıkla kullanılan ve % 100 sonuç alınan bir malzemedir.

 

CTP  UV ışınlarına  , darbeye ve aşınmalara karşı son derece dayanıklı bir malzemedir. Yapım süresi kısa olup hemen kullanıma açılabilen bir üründür ve  garantilidir.

Konteyner birleşimi yapılarda, prefabrik binalarda ve hafif çelik üretimli yapılarda en başta gelen problemlerden biri ıslak hacim su izolasyonudur. Kalıcı, pratik ve en ekonomik çözüm için CTP benzersiz bir üründür. 

Yine betonarme yapılarda ya da çelik yapılardaki ıslak hacim çözümlerinde %100 su geçirimsizlik en kolay en ekonomik ve en uzun ömürlü çözüm olarak CTP ile yapılabilir.  

Deformasyonu oldukça güçtür. Olası deformasyonların oluşması halinde ise tamiri bir o kadar kolaydır. Bu da CTP kaplamanın tercih edilmesi için ayrı bir avantajdır. 

 

Yapılarınızda yalıtım çözümlerini ve uygulamalarını defalarca tekrarlamak ve bir çok sorunlarla karşılaşmak yerine CTP ile tanışın. Tek sefer uygulama yapın, kalıcı çözüme ulaşın. 

CTP kaplama hafifliği, dayanıklılığı, üstün su yalıtımı özellikleri %100 başarı oranı ile benzersiz bir üründür. CTP Kaplama uygulamalarımız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen arayınız. 

bottom of page